Комп'ютерний корпус ALSEYE – це відмінний вибір для збирання потужного комп'ютера.
- Корпус виконаний зі сталі SPCC товщиною 0,7 мм та підтримує форм-фактори материнських плат Mini-ITX, Micro ATX, ATX та E-ATX. Це дозволяє вибрати оптимальну конфігурацію для ваших потреб.
- На передній панелі корпусу розташовані порти USB 2.0 (1 шт.), HD Audio, USB 3.0 (1 шт.) та Type C (1 шт.).
- У корпусі можна розмістити до трьох жорстких дисків формату 3,5 дюйми і два твердотільні накопичувачі формату 2,5 дюйми.
- Передня панель виконана із загартованого скла, що надає корпусу стильного вигляду. На передній панелі встановлені два вентилятори розміром 120 мм, на верхній панелі також є два вентилятори 120 мм, а на задній панелі один вентилятор 120 мм. Це забезпечує ефективне охолодження компонентів комп'ютера.
Цей корпус стане чудовим вибором для тих, хто шукає надійне та стильне рішення для своєї системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 360 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7+2 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 2x12 см;Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | світлодіодним системи освітлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 367 ₴






