Килимок 250*210 мм, тканинний "Карта світу" - важливий додаток для успішної ігрової сесії та робочих процесів! Цей килимок має відмінне зчеплення зі столом та ковзання для максимально точних дій.
особливості:
• стильний принт
• неслизька основа, гарне зчеплення зі столом
• бічна прошивка
Характеристики:
• розмір килимка – 250*210 мм
• товщина – 2 мм
• матеріал верху – тканина
• основа - спінена гума
• підходить для всіх мишок
• упаковка – пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Додатково | легко очищається і не потребує складного догляду |
| Колір | сірий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 250 х 210 мм |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴

