Тканинний килимок чорного кольору з бічною прошивкою і товщиною 2 мм, призначений для використання разом з Shortcut keys-1. Розміри килимка становлять 300*700 мм. Комбінація в`єтнамською мовою
Характеристики:
- Матеріал: тканина
- Колір: чорний
- Стиль: з бічною прошивкою
- Товщина: 2 мм
- Розміри: 300*700 мм
- Поставляється в пакеті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Додатково | легко очищається і не потребує складного догляду;нековзна основа |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 700 х 300 мм |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴





