Килимок тканинний "LogiTech", 300*250 мм - комфорт для вашої мишки та руки! Все дуже просто: килимок забезпечує відмінне ковзання для впевнених, точних дій у грі чи роботі, а ти за допомогою талановитої руки показуєш максимальний результат!
особливості:
• стильний принт
• неслизька основа, гарне зчеплення зі столом
Характеристики:
• розмір килимка – 300*250 мм
• товщина – 3 мм
• матеріал верху – тканина
• основа - спінена гума
• упаковка – пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | заокруглені краї;легко очищається і не потребує складного догляду;нековзна основа |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 300 х 250 мм |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴

