Тканинний килимок "Осіння дорога" розміром 300*600 з боковою прошивкою та товщиною 2 мм, упакований у пакет.
Характеристики:
- Тип: тканинний килимок
- Малюнок: "Осіння дорога"
- Розмір: 300 * 600
- Прошивка: збоку
- Товщина: 2 мм
- Упаковка: пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Додатково | заокруглені краї;легко очищається і не потребує складного догляду;нековзна основа |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 600 х 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴

