гума, тканина, ігрові, Колір - темно-синій
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Прошитий контур |
| Колір | Темно-синій |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 290 х 250 х 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴

