Блок живлення Teramax 2 з потужністю 1200 Вт пропонує високу ефективність понад 90%, підтверджену сертифікацією 80+ Gold. Оснащений 120-міліметровим вентилятором для ефективного охолодження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 100А |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 1200 Вт |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |
| Розмір, мм | 86x150x140 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin, 1x16 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 787 ₴




