ATX 12V v3.1, 850 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x6+2pin, 1x16pin (12VHPWR), SATA - 6, Peripheral - 2, +12V1 - 70.8A, 1x135 мм, 150 х 150 х 86 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 5 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 850 Вт |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |
| Розмір, мм | 150 х 150 х 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2pin, 1x16pin (12VHPWR) |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 514 ₴










