Argus APS-620W — надійний, виготовлений у форматі АТС блок живлення від виробника Inter-Tech, який призначено для використання в стаціонарних комп'ютерах. Створено з використанням міцних матеріалів і за високими стандартами виробника, тому гарантує стабільну роботу системи всього ПК і вирізняється довговічністю експлуатації. Має потужність 620 Вт, якої буде вдосталь для створення продуктивного робочого ПК. Має всі потрібні роз'єми та великий вентилятор для швидкого охолодження під час високих навантажень. Inter-Tech Argus APS-620W завдяки своїй продуктивності та привабливій ціні стане ідеальним рішенням для кожної системи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Inter-Tech |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 30А |
| OutputСurrent +12V2 | 30А |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 620 Вт |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 627 ₴





