Повністю модульний блок живлення SF Series SF850 80 PLUS Platinum форм-фактора SFX (EU).
Укомплектуйте свій наступний комп’ютер форм-фактору SFF блоком живлення Corsair SF Series 80 PLUS Platinum форм-фактору SFX — компактним, що відповідає стандарту ATX 3.1, повністю модульним блоком живлення стандарту Platinum.
Маленький і потужний
Нехай вас не обманює розмір – цей блок живлення форм-фактору SFX має клас енергоефективності 80 Plus Platinum і ідеально підходить для найенергоємніших комп’ютерів малого форм-фактора.
Температура непреривної роботи 50 °C
Забезпечує надійне живлення комп’ютера форм-фактора SFF навіть в умовах підвищених навантажень.
Конденсатори, розраховані на роботу при температурі до 105 °C
Створено виключно за допомогою промислових електролітичних конденсаторів японського виробництва з максимальною робочою температурою 105 °C для забезпечення безперебійного живлення та надійності.
Безшумна робота з режимом Zero RPM
Вентилятор із гідродинамічним підшипником охолодження знижує рівень шуму до мінімуму, а режим Zero RPM дозволяє повністю виключити шум вентилятора при низьких та середніх навантаженнях.
Повністтю модульні роз’єми Corsair Type 5 Micro-FiT
Підключайте тільки те, що вам потрібно, завдяки гнучкій прокладці кабелів, що займає менше місця в невеликих корпусах і акуратно виглядає.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | SFX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 125 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Гарантійний термін | 84 |
| Діаметр вентиляторів | 1x92 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 850 Вт |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |
| Розмір, мм | 125 х 100 х 63.5 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2pin, 1x16pin (12VHPWR) |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 9 925 ₴










