Блок живлення для комп’ютера є ключовим елементом системи, який відповідає за стабільне та безпечне живлення всіх компонентів. Він перетворює електроенергію з мережі у необхідні для роботи ПК напруги та забезпечує рівномірний розподіл потужності між процесором, відеокартою, накопичувачами та іншими пристроями. Надійний блок живлення допомагає уникнути збоїв, перегріву та подовжує термін служби комплектуючих.
Вибір якісного рішення гарантує стабільну роботу комп’ютера як у повсякденних завданнях, так і під час високих навантажень — ігор, роботи з графікою чи відео.
Вибір якісного рішення гарантує стабільну роботу комп’ютера як у повсякденних завданнях, так і під час високих навантажень — ігор, роботи з графікою чи відео.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Інше | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | Semi |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |
| Розмір, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x(6 2pin) |
| Форм-фактор | ATX 12V v3.1 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 678 ₴







