Естетичний. Сучасний. Приголомшливий
Насолоджуйся перевагами великого робочого простору. Ультратонка рамка з чотирьох сторін, діагональ 27 дюймів — дисплей стандарту Quad HD надає тобі розширені можливості.
Готовий до твоїх завдань
До твоїх послуг — захоплива плавність і чудова якість відтворення зображення. Такі можливості відкриває монітор із частотою оновлення 100 Гц.
Захоплива якість звучання
Стереодинаміки потужністю по 3 Вт із налаштуваннями Waves MaxxAudio забезпечують чудовий аудіодосвід. Оціни виняткову реалістичність звучання під час насолодження розвагами чи спілкування на відеодзвінках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Висота видимої зони | 335.7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 3 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2331 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21.6 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів;до 10000 грн |
| Тип монітора | Безрамковий;Для відеомонтажу;Для програміста;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 14мс/6мс/4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 461 ₴








