
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5050 8Gb GAMING OC (GV-N5050GAMING OC-8GD)
17 613 ₴
- В наявності
- Код: 00-00182653
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PCI-Express 5.0, 8 ГБ, GDDR6, 128 Bit, Boost - 2587 MHz, 1 x DisplayPort 1.4a, 2 x HDMI 2.1b, 1 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, DLSS 4, 280 х 117 х 40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5050 |
| Довжина: | 280 |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 280 х 117 х 40 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для стриму;для Counter-Strike 2;DLSS 4;для GTA 5 |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 20000 MHz |
| Частота процесора | 2587 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 613 ₴









