Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, AM2, AM2+, AM3, AM3+, 1200, 1700, AM5, 1366, 775, 2011, 1156, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1500 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 20 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - ARGB, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 155 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний TDP | 150 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 48 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 155 х 128 х 80 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 20 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1366;1700;2011;775;AM2;AM2+;AM3;AM3+;AM4;AM5 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴

