Кронштейн ITech LCD33B має приголомшливий дизайн і зручну конструкцію, дасть змогу насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, водночас зручно регулюючи кут нахилу вашого телевізора. Кронштейн ITech LCD33B — це високоміцний виріб. Він зроблений з урахуванням сучасних технологій виробництва, які забезпечують додаткове ущільнення матеріалу, що збільшує його стійкість до навантажень. Кронштейн практично непомітний, легко монтується на стіну, сумісний зі стандартами VESA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 12 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 27" |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Розміри | 320 x 206 x 117 мм |
| Кут нахилу | -10° ~ +3° |
| Кут повороту | 180° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴



