Конвектор електричний EDLER EDHT-7750 — чудовий варіант для обігрівання будь-якого типу приміщення до 22 кв. Безшумна робота дає змогу розташувати його як у вітальні, так і в дитячій, як у складському приміщенні, так і в офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Встановлення | настінний;підлоговий |
| Габарити (В х Ш х Г) | 570 х 400 х 145 мм |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | IP24;захист від перегріву;опори (ніжки) для встановлення на підлозі;світловий індикатор роботи |
| Колір | білий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | терморегулятор;термостат |
| Площа обігрівання | 22 кв.м |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | 3 |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири;недорогі |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для сінка | конвектор |
| Функції захисту | захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴

