Монітор 2E Gaming G2724BU має 27-дюймовий екран із роздільною здатністю Full HD (1920 х 1080), забезпечуючи просторий огляд і комфортне занурення в будь-які завдання – від геймінгу до роботи з документами та графікою. Співвідношення сторін 16:9 і колірний діапазон із 16.7 млн відтінків гарантують чітке, насичене зображення, яке згодиться як для розваг, так і для продуктивної роботи.
Широкі кути огляду та природні кольори
IPS-матриця забезпечує якісне передавання кольорів і широкі кути огляду 178°/178°, надаючи змогу бачити однаково якісне зображення з різних позицій. Із контрастністю 1 000:1 і яскравістю 250 кд/м² монітор пропонує чіткі деталі навіть у світлих або темних сценах, що особливо важливо для динамічних ігор або перегляду кіно.
Відчуйте кожну мить без затримок
Цей монітор створено для геймерів: частота оновлення 165 Гц разом зі швидкістю відгуку 1 мс забезпечують надзвичайно плавне відображення динамічних сцен без ривків і затримок. Завдяки підтриманню FreeSync вдасться забути про «розриви» картинки, отримуючи максимальну якість і точність у кожному кадрі, навіть під час найнапруженіших ігрових моментів.
Універсальність – запорука зручності
Монітор оснащено рознімами HDMI, DP і Type-C для підключення будь-яких пристроїв – від комп’ютерів і ноутбуків до геймерських консолей. Наявність Type-C особливо важлива для сучасних користувачів, оскільки надає змогу легко передавати дані та зображення.
Ергономіка та економічність
Із регулюванням нахилу монітора в межах 15°/5° можна налаштувати комфортний кут огляду без зусиль. Споживання енергії – менш як 48 Вт, а в режимі очікування – менше 0.5 Вт, що робить пристрій економічним. Сумісність із настінним кріпленням VESA (100 х 100) забезпечує можливість розумно використовувати робочий простір.
Локалізоване меню і сертифікація
2E Gaming G2724BU повністю адаптовано для українських користувачів: монітор має екранне меню українською мовою і відповідає всім вимогам технічного регламенту, передбачено енергетичне маркування та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 33 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 5 633 ₴










