12 В, 7.5 Ач, Клемы - F2, 150x65x95 мм, 2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 7.5 А·год |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | універсальні |
| Розмір | 150x65x95 мм |
| Тип клем | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴

