Елегантний та портативний дизайн
ASUS ZenScreen ідеально підходить для життя в дорозі. Цей витончений портативний тонкий дисплей має малу вагу, тому він легко поміщається в будь-якій дорожній сумці і готовий до роботи в будь-який час і в будь-якому місці.
Один кабель - це все, що вам потрібно
ZenScreen MB166CR використовує одне з'єднання USB Type-C як для живлення, так і для передачі відео з вашого хост-пристрою. Це означає, що у вас менше кабелів для роботи, тому ви отримуєте більш обережне робоче місце.
Працюйте з комфортом
Отвор з різьбленням 1/4 дюйма в задній частині монітора дозволяє легко прикріпити ZenScreen MB166CR до звичайного штативу або настільного кріплення.
Ефективна робота в портретному та ландшафтному режимах
ЗА допомогою програмного забезпечення ASUS DisplayWidget ZenScreen MB166CR може автоматично визначати свою орієнтацію і перемикати дисплей між альбомним та портретним режимами при підключенні до ноутбука. Альбомний режим ідеально підходить для презентацій та електронних таблиць, а портретний режим забезпечує ідеальний перегляд таких об'єктів, як документи, книги чи веб-сайти.
Фільтр синього світла ASUS
Ексклюзивна технологія ASUS Ultra-Low Blue Light захищає вас від потенційно шкідливого синього світла. Він пропонує чотири налаштування фільтра, до яких легко отримати доступ через екранне меню за допомогою гарячої кнопки.
Технологія ASUS без мерехтіння
ZenScreen MB166CR оснащений технологією ASUS Flicker-free, сертифікованою TÜV Rheinland, для зменшення мерехтіння та забезпечення комфортного перегляду. Ця технологія допомагає мінімізувати зорову напругу та інші захворювання, зазвичай пов'язані з тривалим переглядом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.78 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | відсутній |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB Type-C |
| Вага з упаковкою | 1.7 кг |
| Висота видимої зони | 193.59 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 262 тис. |
| Контрастність статична | 800:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.179 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для штатива 1/4" |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;до 10000 грн |
| Технології поліпшення зображення | Color Temperature Selection;Flicker-Free;GamePlus;Low Blue Light;QuickFit;Trace Free Technology |
| Технології синхронізації | ASUS GamePlus |
| Тип монітора | Безрамковий;Портативний;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Ширина видимої області | 344.16 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 8 676 ₴










