H9 Elite розроблений, щоб продемонструвати всі аспекти вашого складання завдяки верхній панелі із загартованого скла та вбудованому контролеру RGB. Унікальна конструкція із закругленого скла з двокамерним компонуванням — ідеально підходить для демонстрації складання.
- Унікальна суцільна скляна панель для кращого огляду
- Інтуїтивне керування кабелями та двокамерний дизайн
- Місце для десяти вентиляторів або трьох 360-мм радіаторів
- Верхня панель із загартованого скла, RGB-підсвічування та контролер вентилятора в комплекті. Прямий потік повітря до графічного процесора для роботи з потужними компонентами
- Розширений досвід роботи з іншими продуктами з екосистеми NZXT. Включає три 120-мм вентилятори RGB Duo серії F і один вентилятор F120Q.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 13.1 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 435 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.2;1 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 6 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням |
| Особливості | вікно на бічній панелі;вікно на верхній панелі;з безгвинтовим кріпленням;з вертикальним встановлення |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | NZXT H9 Elite |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | круті;прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 115 ₴






