Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 7.4 x 5.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 120 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.5 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴

