для телевізора, Тип - поворотно-похилий, мінімальна підтримувана діагональ - 13", максимальна підтримувана діагональ - 43", VESA - 100 x 200, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, Максимальне навантаження - 20 кг, Нахил - 0° ~ -15°, Поворот - 120°, відстань до стіни - 67-367 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 200;75 x 75;100 x 100;200 x 100;200 x 200 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 120 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 43" |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Призначення | Для телевізора |
| Кут нахилу | 0° ~ -15° |
| Кут повороту | 120° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴




