Електричний конвектор з механічним керуванням білого кольору із стильним візерунком, класом захисту IP20 та двома режимами потужності 1000/2000 Вт. Розрахований на обігрів приміщень площею 20 м2. Клас енергозахисту – перший. У цій моделі передбачено сушіння та контейнер для природного зволоження повітря. Є захист від перегріву та датчик від перекидання. Ця модель обігрівача має два типи монтажу – настінний та підлоговий. Кронштейни та опори з коліщатками для установки для підлоги поставляються в комплекті з обігрівачем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | IP20;коліщата / ніжки для переміщення |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | відкритий |
| Особливості | мобільність;терморегулятор;термостат |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | 3 |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для сінка | конвектор |
| Функції захисту | захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 209 ₴

