Серія PowerWalker VI SCL (Line-Interactive) пропонує просте, але ефективне рішення для ПК та інших домашніх програм. Він доступний з різними розетками та оснащений автоматичним регулятором напруги, керованим мікропроцесором, який стабілізує напругу в безпечних межах шляхом перемикання в режими підсилення та зниження.
Серія пропонує зручну сенсорну панель, яка дозволяє прокручувати більшість корисних контрольованих параметрів. Усі ДБЖ цієї серії можна вмикати безпосередньо від батареї (функція холодного запуску), а внутрішні батареї можна заряджати в режимі очікування. Ця модель оснащена портом USB із підтримкою HID, і її можна контролювати та контролювати за допомогою програмного забезпечення PowerWalker ViewPower (доступне для завантаження з нашого веб-сайту) або безпосередньо за допомогою власних драйверів O/S завдяки HID.
- USB-підключення, сумісне з пристроєм людського інтерфейсу (HID) (додаткові драйвери не потрібні)
- Повний дисплей дозволяє легко контролювати та отримувати доступ до стану ДБЖ
- Надійна та економічна серія Line-Interactive
- Компактний розмір і висока продуктивність для домашнього використання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 11.5 кг |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-11;RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 2 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232;USB |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для відеоспостереження;для побутової техніки |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
- Ціна: 12 688 ₴



