Монітор DELL E2725H з діагоналлю 27 дюймів та роздільною здатністю Full HD (1920x1080) забезпечує чітке та яскраве зображення. Завдяки VA матриці, він пропонує насичені кольори, глибокий чорний і широкі кути огляду до 178°. Монітор підтримує інтерфейси D-Sub і DisplayPort, що забезпечує зручність підключення різних пристроїв. Технології зниження синього світла та відсутність мерехтіння роблять його комфортним для тривалої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;1 х VGA |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.3114 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | ELED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри без підставки | 623.3 x 370.9 x 50.4 мм |
| Розміри з підставкою | 623.3 x 458.9 x 188.3 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 17 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Тип монітора | Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 8 мс/5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 023 ₴






