Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 150;100 x 200;150 x 150;50 x 50;75 x 75;100 x 100;150 x 100;200 x 100;200 x 200 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 12 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 43" |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Матеріал | сталь; пластик |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Призначення | Для телевізора |
| Розміри | 265 x 220 x 20 мм |
| Форма кронштейна | похилилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴

