22 кв.м, 2000 Вт, механічне, підлоговий, захист від перегріву, IP20, білий, конвектор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | підлоговий |
| Габарити (В х Ш х Г) | 585 х 400 х 130 мм |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | IP20;захист від перегріву |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | голчастий |
| Особливості | терморегулятор;термостат |
| Площа обігрівання | 22 кв.м |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | 1250 Вт;2000 Вт;750 Вт;обігрів |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для сінка | конвектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴

