Централізоване керування точками доступу, комутатори і шлюзами
OC300 – це апаратний контролер для платформи Omada SDN. Він забезпечує 100% централізоване керування точками доступу, комутатори і шлюзами з єдиного інтерфейсу.
Гібридне хмара для максимального комфорту
Завдяки гібридної хмарної технології апаратний контролер Omada OC300 дозволить дистанційно керувати настройками мережі, де б ви не знаходилися. Керуйте пристроями локально, з максимальною стабільністю та безпекою.
Передовий апаратний дизайн
Завдяки просунутому дизайну і новітньому чіпсету OC300 володіє достатньою обчислювальною потужністю для керування корпоративною мережею. Установка в стійку або на стіл роблять його гнучким в експлуатації.
Зручний моніторинг мережі
Зручна панель керування дозволить в реальному часі відстежувати статус мережі, перевіряти розподіл трафіку, отримувати Інтернет-щоденниках, оповіщення про збої та повідомлення, а також відстежувати показники, важливі для бізнесу. Топологія мережі дозволить системним адміністраторами швидко визначати можливі проблеми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 180 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість портів | 2 |
| Робоча температура | від 0˚ до 50˚ C |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | керований |
| Ширина | 294 мм |
- Ціна: 10 489 ₴




