Мобільна та потужна
Електрична теплова гармата AHT3000 2E є переносним джерелом тепла. Для зручності перенесення є ручка та підставка, за допомогою якої регулюють кут повітряного потоку, що становить 286 м3/год.
Надійна та довговічна
Теплова гармата AHT3000 2E має корпус сучасної циліндричної форми. Надійна та довговічна конструкція виготовлена з металу, має порошкове покриття корозії та іржі.
Ефективна та регульована
Гармата, що нагрівається 2E AHT3000 майже миттєво завдяки нагрівальному елементу з нержавіючої сталі потужністю 3кВт, якої достатньо для обігріву приміщення площею 30 м2. Потужність можна регулювати – наявний вбудований термостат.
Захищена
Теплова гармата 2E AHT3000 має подвійний захист від перегріву. Крім того, вона не боїться вологих приміщень, адже відповідає класу водонепроникності IPX4. Не створює складнощів при зберіганні, адже має компактний розмір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Габарити (В х Ш х Г) | 25 х 24 х 31 мм |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | IPX4;Вентилятор;Немає пари, немає запахів, немає вологи;Низьке енергоспоживання;Регульований кут нах |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | монометалевий |
| Особливості | вентилятор;мобільність |
| Площа обігрівання | 30 кв.м |
| Потужність | 3000 Вт |
| Режими роботи | 1500 Вт;2;3000 Вт |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;з вентилятором |
| Тип | теплова гармата |
| Тип обігрівача, для сінка | теплова гармата |
| Функції захисту | вологозахист;датчик перекидання;захист від перегріву |
- Ціна: 1 981 ₴







