Блок живлення до ноутбука
PowerPlant DELL 220V, 19.5V 130W 6.7A (7.4*5.0) (DL130G7450)
забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Цей якісний та надійний адаптер змінного струму дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука або рюкзаку.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant гарантує повний захист Вашого портативного пристрою від стрибків напруги, від перевантажень і короткого замикання. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 130 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.7A |
| Гарантія | 24 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
- Ціна: 1 265 ₴





