Монітор ASUS VY229Q Eye Care створений із турботою про ваше здоров’я. Він оснащений новою технологією ASUS Eye Care Plus і володіє запатентованим антибактеріальним покриттям рамок корпусу та кнопок, а також сучасною панеллю IPS формату Full HD, яка забезпечує чудову якість зображення. Монітор ідеально підходить для віддаленого навчання, комфортної роботи та розваг завдяки частоті оновлення 75 Гц і підтримці технології Adaptive Sync – ви будете насолоджуватися плавним відображенням будь-якого контенту.
IPS-панель із широкими кутами огляду
21,45-дюймова IPS-панель із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) здатна відображати 16,7 мільйонів відтінків, тому фотографії та відео відтворюються з приголомшливою деталізацією й реалістичністю. Кути огляду панелі складають 178°, завдяки цьому зображення практично не зазнає спотворень кольору при зміні кута, під яким користувач дивиться на екран.
Частота оновлення 75 Гц та підтримка технології Adaptive-Sync
Важливою характеристикою моніторів для ігор є час відгуку матриці. У моделі ASUS VY229Q за частоти оновлення екрана 75 Гц цей параметр становить всього 1 мілісекунду (за методом MPRT), що дозволяє повністю усунути візуальні артефакти у вигляді темних шлейфів за рухомими об’єктами в динамічних іграх і фільмах. Крім того, у цьому моніторі реалізована підтримка технології Adaptive Sync, завдяки якій усувається неприємний ефект розриву кадру й зменшується затримка відображення.
Режим поліпшеного колірного сприйняття
Режим поліпшеного колірного сприйняття допомагає користувачам з порушеннями колірного зору розрізняти кольори. Цей режим дозволяє замінювати червоні, зелені, жовті й сині відтінки на ті відтінки, які користувачу легше розрізнити, щоб поліпшити свій комфорт.
Нагадування про перерву
Коротка перерва кожні півгодини, приблизно на 10 хвилин, або дотримання правила 20-20-20 може допомогти запобігти перенапруженню очей. Ця функція дозволяє користувачам задати нагадування, які повідомлятимуть їм про те, коли слід відірватися від екрана. Налаштування можливе з 5-хвилинним інтервалом.
Усунення мерехтіння екрана
Для усунення мерехтіння екрана в моніторі застосована технологія ASUS Flicker Free. Вона значно знижує стомлюваність очей при тривалому перебуванні за комп’ютером. Бездоганна реалізація цієї технології підтверджена сертифікатом лабораторії TÜV Rheinland.
Стійке антибактеріальне покриття
Рамка й кнопки монітора ASUS VY229Q оброблені антибактеріальним покриттям на основі іонів срібла. Такий захист допомагає підтримувати поверхню монітора в чистоті, знижуючи бактеріальну адгезію на 99,9%. Тим самим, зменшується ймовірність поширення потенційно шкідливих бактерій при контакті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х HDMI;1 х VGA |
| Висота видимої зони | 260.28 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 21.45" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.249 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 13.5 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;дешеві |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync;AMD FreeSync |
| Тип монітора | Широкоформатний;Для дому та офісу;Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Ширина видимої області | 478.656 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 4 492 ₴





