JL682A — це комутатор Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+. Комутатори Aruba Instant On 1930 оснащені передовими гігабітними комутаторами з інтелектуальним керуванням і фіксованою конфігурацією, розробленими для малих підприємств, які прості в розгортанні та доступні за ціною. Вони створені для роботи із сучасними додатками, які потребують великої пропускної здатності, як-от голосові та відеоконференції, забезпечуючи послідовне підключення для підвищення продуктивності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 60 |
| Глибина | 221 мм |
| Комутаційна здатність | 128 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 28 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 95.2 Mpps |
| Ширина | 443 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 774 ₴

