Acer Aspire Go 17 AG17-31P — надійний ноутбук, що поєднує в собі простоту та безкомпромісність. Продуманий до дрібниць, створений для зручного використання, оснащений усіма необхідними функціями, які допоможуть залишатися на зв'язку та працювати продуктивно.
Яскравий 17,3-дюймовий дисплей з тонкими рамками та роздільною здатністю 1920х1080 забезпечує високу якість зображення, хороший рівень контрастності та кольоровідтворення. Екран має матове покриття, що дозволить працювати з девайсом при яскравому світлі без тьмяності кольорів та втрати контрастності.
За швидкодію моделі відповідає процесор Intel Processor N250, який в команді з оперативною пам'яттю DDR5 і твердотільним накопичувачем місткістю 512 ГБ гарантує плавну роботу системи, можливість роботи в режимі багатозадачності та хорошу продуктивність. Насолоджуйтеся збільшеною продуктивністю завдяки винятковій тривалості роботи від акумулятора та підтримці Copilot, вашого повсякденного помічника зі штучним інтелектом. Програмне забезпечення AcerSense оптимізує простір для зберігання даних, відстежує роботу програм і багато іншого, надійно контролюючи стан вашого пристрою.
Клавіатура ноутбука зручна для набору тексту, адже має розділені клавіші. Також вона оснащена цифровою панеллю для вводу числових даних, що оцінять фінансисти, бухгалтери та студенти економічних факультетів, тобто користувачі, які часто мають справу з цифрами. Тачпад допоможе комфортно працювати без мишки, наприклад, у дорозі чи поза офісом.
Під’єднуйте або заряджайте пристрої за допомогою різноманітних роз’ємів та розширте можливості моделі для виконання будь-якого завдання. Ноутбук підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому ви зможете без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
Acer Aspire Go 17 — досягайте успіху, чим би ви не займалися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 397 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 262 мм |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Покоління процесора Intel | N-series |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Також шукають | для графічного дизайну; для дому; для студента;з SSD-диском; з великим екраном;до 20 000 грн;до 25 000 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 17 132 ₴








