Нове визначення елегантності з футуристичним дизайном Pad 60 має стати втіленням елегантності: закруглені кути ідеально поєднуються з його тонкою симетричною рамою, а задня кришка з напиленням та шовкографічним логотипом. Тонкий як бритва і легкий, ви можете тримати його в одній руці або запакувати в сумку, щоб брати з собою будь-куди.
Пориньте у бачення та приєднуйтесь до нескінченних веселощів
Pad 60 оснащений широким 10.1-дюймовим дисплеєм HD+, що відображає реалістичний сценарій з чіткими деталями та яскравими кольорами. Чи то читання, перегляд фільмів чи проведення онлайн-конференцій чи занять, Pad 60 завжди задовольнить вашу пристрасть.
Чотирьохядерний процесор Rockchip RK3326S
Просто дайте волю своїй пристрасті завдяки чудовій продуктивності чотириядерний процесор Rockchip RK3326S забезпечує підвищену продуктивність під час перегляду фільмів, невимушеної гри або помірної багатозадачності, повністю задовольняючи ваші повсякденні потреби у роботі та розвагах.
Пориньте у бачення та приєднуйтесь до нескінченних веселощів
Pad 60 оснащений широким 10.1-дюймовим дисплеєм HD+, що відображає реалістичний сценарій з чіткими деталями та яскравими кольорами. Чи то читання, перегляд фільмів чи проведення онлайн-конференцій чи занять, Pad 60 завжди задовольнить вашу пристрасть.
Чотирьохядерний процесор Rockchip RK3326S
Просто дайте волю своїй пристрасті завдяки чудовій продуктивності чотириядерний процесор Rockchip RK3326S забезпечує підвищену продуктивність під час перегляду фільмів, невимушеної гри або помірної багатозадачності, повністю задовольняючи ваші повсякденні потреби у роботі та розвагах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 6580 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi;Bluetooth |
| Вага (г) | 537 |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Висота (мм) | 163 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Камера | 5 Мп |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 64 ГБ |
| Навігація система | BDS;Galileo;ГЛОНАСС;GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Операційна система | Android 12 |
| Процесор | Rockchip RK3326S |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1280x800 |
| Серія | Xiaomi Pad 6 |
| Також шукають | 2023 року;великі;для навчання;для роботи;для фільмів;для читання;до 4000 грн;до 5000 грн;доступні |
| Тип | Початкового рівня |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 9.9 |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота процесора | 1.5 ГГц |
| Ширина (мм) | 246.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 127 ₴




