Модний та яскравий образ
Легкий та тонкий, плоский корпус та симетричні лицьові панелі роблять DOOGEE T10S привабливим та зручним у використанні.
Ультратонкий металевий корпус
Завдяки інтегрованій конструкції фюзеляжу з авіаційного алюмінію та високоточній технології виготовлення з ЧПУ, він дебютує у легкому корпусі, пропонуючи вам чудовий досвід технологій та естетики.
10.1-дюймовий дисплей FHD+
DOOGEE T10S приваблює своїм вишуканим дизайном та захоплюючим екраном. Він оснащений 10,1-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю FHD+ 1920x1200 і вузькими рамками, що забезпечує більшу візуальну дію.
Підтримка Google Widevine DRM L1
Завдяки Widevine L1 DOOGEE T10S дозволяє транслювати контент із роздільною здатністю 1080p або вище для кінематографічного перегляду.
Подвійні стереодинаміки. Комплексний аудіовізуальний досвід
Подвійні динаміки забезпечують незвичайний об’ємний звук. Динаміки із надвисокою амплітудою забезпечують потужний звук та пряму дію, створюючи враження, як у кінотеатрі.
Восьмиядерний процесор Unisoc T606
Оснащений двома великими ядрами ARM Cortex A75 та шістьма енергоефективними ядрами ARM Cortex A55 з тактовою частотою до 1,6 ГГц, восьмиядерний процесор Unisoc T606 забезпечує набагато плавнішу роботу при грі, перегляді відео або роботі в багатозадачному режимі.
До 11 ГБ ОЗУ
Збільште обсяг пам’яті з 6 ГБ до 11 ГБ за рахунок інтеграції ОЗП та ПЗП, що значно підвищить швидкість роботи в різних сценаріях використання. Його можна розширити до 1 ТБ за допомогою карти пам’яті TF і насолоджуватися музикою, фільмами та іграми.
Батарея ємністю 6600 мАг
Вбудована літієва батарея високої щільності ємністю 6600 мАг забезпечує підтримку протягом усього дня, усуваючи проблеми з живленням, незалежно від того, навчаєтесь ви чи граєте.
Розділений екран для спрощення багатозадачності
Підтримує незалежну роботу з двома завданнями у додатку, функція поділу екрана працює краще, ніж один екран, дозволяючи вам чітко бачити всю свою інформацію в одному місці. З розділеним екраном можна швидко перетягувати програми, не перемикаючи екрани.
Подвійний 4G LTE та дводіапазонний Wi-Fi
DOOGEE T10S підтримує подвійний 4G LTE для потреб бізнесу. Bluetooth та WIFI з нижчою затримкою та найкращим мережним підключенням завжди забезпечують стабільне з’єднання для фільмів високої чіткості, онлайн-відео та ігор з друзями.
Сертифікат TUV SUD Blue
Сертифікація TUV SUD Blue Light знижує випромінювання синього світла та захищає ваші очі після тривалих сеансів перегляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 6600 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | 3G;Wi-Fi;4G;Bluetooth |
| Вага (г) | 563 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Висота (мм) | 161.1 |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | гіроскоп;датчик освітленості |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Камера | 8 + 2 Мп |
| Колір задньої панелі | синій |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Навігація система | BDS;Galileo;ГЛОНАСС;GPS;A-GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Також шукають | великі;для роботи;для фільмів;для читання;оптимальні |
| Тип | Продуктивні |
| Тип SIM-карток | nanoSIM |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 8.4 |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Ширина (мм) | 242.3 |
- Ціна: 5 001 ₴




