256 GB, 3D NAND, M.2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 2000 Mb/s, Швидкість запису - 1000 Mb/s, 42 х 22 х 2.23 мм, 5 г, зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 100 |
| Габарити | 42 х 22 х 2.23 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| Колір | Зелений |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Швидкість записування | 1000 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 2000 Mb/s |
| Також шукають | дешеві;для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2242 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 192 ₴

