Стильний дизайн від краю до краю робить ProLite XUB2492HSU ідеальним для багатомоніторних систем. Технологія IPS-панелі забезпечує точну та стабільну передачу кольору з широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц разом з функцією FreeSync забезпечує миттєве, відчутне поліпшення плавності зображення. Високі показники контрастності та яскравості означають, що монітор забезпечить відмінну продуктивність для фото- та веб-дизайну. Оснащений динаміками, хабом USB 3.2, роз'ємом для навушників, роз'ємами HDMI і DisplayPort, функцією зменшення синього світла для зниження втоми очей та ергономічною підставкою з регульованою висотою 150 мм для оптимального комфорту користувача, цей 24'' монітор є чудовим вибором як для багатомоніторної конфігурації, так і для офісних додатків.
Частота оновлення 100 Гц забезпечує підвищену плавність зображення. Це означає, що мерехтіння зменшується, а отже, втома очей також менш помітна. Підвищена частота також означає більш плавні переходи між контрастними кольорами, більш плавні сцени руху як у фільмах, так і в іграх, і навіть зменшення мерехтіння курсору миші. Монітори серії Slim Line мають витончену рамку, а тому особливо добре підходять для відеостін або багатомоніторних систем. Ідеальне рішення для комфорту та здоров'я ваших очей. Монітори без мерехтіння з функцією зменшення синього світла значно зменшують напругу та втому, спричинені мерехтінням та випромінюванням синього світла звичайних моніторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;1 х HDMI;4 x USB 3.2 |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота видимої зони | 296.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.275 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| регулювання нахилу | -5° ~ +22° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 15 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;вертикальні;до 10000 грн |
| Технології поліпшення зображення | blue light;Flicker-Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 0.4мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 527 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 6 198 ₴










