Комутатор netis P112GS має 8 портів 1000 Мбіт/с з підтримкою POE (Power over Ethernet), що надають і дані, і живлення, 2 порти 1000 Мбіт/с для під'єднання до мережі або інших пристроїв за допомогою RJ45, 2 порти SFP, максимальна потужність одного порту - 30 Вт, максимальний бюджет PoE комутатора - 120 Вт. Комутатор підтримує функцію Watchdog - автоматичну детекцію завислого обладнання та перезавантаження живлення PoE на порту і функцію Port VLAN.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимоги PoE | PoE 120 Вт |
| Висота | 43 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 140 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 24 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість портів | 12 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адреса |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 492 ₴

