Настільне кріплення Brateck LDT71-C012N - має приголомшливий дизайн та зручність конструкції, дозволяє закріпити LCD панель діагоналлю 17" - 32", вагою до 8 кг.
Настільне кріплення Brateck LDT71-C012N - це високоміцний виріб завдяки сучасній технології виробництва, з додатковим ущільненням матеріалу та зміцненням виробу відповідно збільшує його стійкість до навантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 12 |
| Комплектація | кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації |
| Кут обертання | 360 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ телевізора | 32" |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Призначення | Для монітора |
| Розміри | 606 х 512 х 117 мм |
| Кут нахилу | 90° ~ -45° |
| Кут повороту | 180° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴









