Deepcool LS520 — рідинний процесорний кулер, який забезпечить ефективне охолодження та низький рівень шуму завдяки 240-мм радіатору, двом вентиляторам FC120 A-RGB PWM із підвищеним статичним тиском, концентрованим потоком повітря та гідродинамічними підшипниками.
Підсвітку можливо коригувати за допомогою підтримуваного програмного забезпечення RGB і синхронізації материнської плати, щоб контролювати доступ до різних ефектів освітлення. Ефект веселки Auto-RGB за замовчуванням увімкнено, якщо контролер не виявлено, що дозволяє обмежену функціональність на материнських платах без роз’ємів A-RGB 5 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1305 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 410 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2250 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 85.85 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin;3-pin (помпа) |
| Розмір водоблоку | 86 x 74 x 57 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 282 х 120 х 27 мм |
| Рівень шуму | 32.9 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;2011-3;2066;AM4;AM5;TR4;TRX4;2011 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 3.27 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 644 ₴







