Компактний та продуктивний універсальний двобаштовий вентилятор для процесора Xilence Cryon CPU cooler M806D.B (XC091) відмінно підійде для високопродуктивних процесорів.
Здатність розсіювати до 260 Вт теплової енергії дозволяє здійснювати охолодження на рівні систем водяного охолодження. Шість теплових трубок відводять відпрацьоване тепло на два радіатора з пластинчастою структурою, а два 120-мм вентилятори забезпечують тихе ефективне розсіювання тепла.
Функція PWM дозволяє регулювати швидкість обертання вентилятора від 700 до 1600 об/хв залежно від температури процесора.
Вентилятор Xilence Cryon CPU cooler M806D.B сумісний з усіма стандартними сокетами Intel та AMD.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1060 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 157 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний TDP | 260 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1155;1156;1200;1700;1851 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 808 ₴





