ID-COOLING DASHFLOW 360 XT PRO — інноваційна, потужна та ефективна система рідинного охолодження. Має додатково встановлений вентилятор на помпі, який допомагає відводити тепло, а також охолоджувати інші компоненти материнської плати. Оснащений великим радіатором діаметром 360 мм із трьома вентиляторами, що забезпечує чудову ефективність охолодження та низький рівень шуму. Трифазний двигун забезпечує велику потужність для швидкої циркуляції охолоджувальної рідини.
СРО має потовщені трубки високої щільності, зовнішня сторона яких обгорнута багатожильним міцним нейлоном. Вони створені, щоб протистояти розтягуванню, згинанню або пошкодженню трубок для захисту від протікання та випаровування рідини, що охолоджує. Має міцну раму та лопаті вентилятора, що спричиняє кращу продуктивність та подовжує термін служби компонентів.
Використання додаткового вентилятора на блоці помпи збільшує площу поверхні охолодження кулера, допомагає відвести тепло від VRM та материнської плати.
Вбудовані світлодіоди RGB випромінюють чарівні кольори та мають різні світлові ефекти, тому допоможуть оживити вашу систему та додати збірці яскравого акценту. Освітлення плавно синхронізується, пропонуючи захопливий досвід, який інтегрується з сумісними іграми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 465 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 2150 об/хв ± 10% |
| Максимальний TDP | 350 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 85 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 396 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | 32.5 dB |
| Сокет | 1156;AM4;AM5;1150;1151;1155;1200;1700;1851 |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тиск | 2.83 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 4 555 ₴










