Thermaltake Gravity i3 – це простий низькопрофільний процесорний кулер, який оптимізований для процесорів з низьким енергоспоживанням. Комплектується компактним 92-мм вентилятором з 7 лопатями та радіатором з алюмінію. Gravity i3 здатний розсіювати тепло в межах 95 Вт і підтримує лише новітні процесори Intel із сокетом LGA 1700.
Низькопрофільний кулер Gravity i3 має чудовий радіатор із екструдованого алюмінію для кращого розсіювання тепла. А 7-лопатевий 92-мм вентилятор забезпечує кращу продуктивність охолодження при низькому рівні шуму, а також швидку та просту установку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 3500 об/хв |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 36.5 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 36.5 dB |
| Сокет | 1700;1851 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712 ₴






