Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM4, AM5, 1700, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1800 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 36.45 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 890 г |
| Гарантія | 72 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 220 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 159 х 126 х 104 мм |
| Рівень шуму | 36.45 dB |
| Сокет | AM4;AM5;1700;1851 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.12 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 085 ₴






