Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 70 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 2200RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвічування - немає, рівень шуму - 21.8 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GELID Solutions |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 70 мм |
| Колір | білий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 70 х 70 х 15 мм |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Тиск | 2.6 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴




