Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 40 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 4200RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвічування - немае, рівень шуму - 18.9 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gelid |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 40 мм |
| Колір | білий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 4200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 4.5 CFM |
| Підсвітка | немае |
| Розмір | 40 х 40 х 10 мм |
| Рівень шуму | 18.9 дБ |
| Споживаний струм | 0.10 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Тиск | 1.5 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴





