TSW210 – це промисловий некерований комутатор для централізації ресурсів.
- Оснащений 2 портами SFP для далекого оптоволоконного зв'язку та 8 портами Gigabit Ethernet зі швидкістю завантаження/вивантаження до 1000 Мбіт/с.
- Міцний, надійний алюмінієвий корпус з можливістю монтажу на DIN-рейку та на поверхню робить TSW210 ідеальним рішенням для промислових умов.
- 2-контактний промисловий роз'єм живлення постійного струму з діапазоном вхідної напруги 7-57 В постійного струму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teltonika |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| Буфер пакетів | 0.128 Мб |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 44.2 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 95.1 мм |
| Живлення | 7-57 В |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість Uplinks портів | 2xSFP |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Робоча температура | від -40˚ до 75˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Тип | некерований |
| Ширина | 132 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 242 ₴



