Кронштейн для телевізора TV0804T призначений для настінного кріплення телевізорів із діагоналлю екрана від 43" до 90". Це кріплення має можливість нахилу телевізора на 12 градусів у вертикальній площині, що дозволяє змінювати кут нахилу телевізора для оптимального перегляду з різних точок приміщення.
Кронштейн TV0804T має один ступінь свободи. Максимальне навантаження складає 70 кг, а мінімальний винесення від стіни становить 55 мм. Цей кронштейн ідеально підходить для тих, хто хоче настроїти кут нахилу телевізора для кращого перегляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 350 x 350;200 x 100;200 x 200;300 x 200;200 x 400;300 x 300;400 x 200;400 x 300;600 x 200;600 x 300; |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 12 |
| Комплектація | набір для кріплення |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 65" |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 43" |
| Призначення | Для телевізора |
| Кут нахилу | ±12° |
| Форма кронштейна | похилилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047 ₴







