Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 Gen 8, розроблений для малого та середнього бізнесу та досвідчених користувачів, працює на процесорі Intel Core, щоб підвищити вашу повсякденну продуктивність. Завдяки вищій швидкості обробки даних ви без проблем впораєтеся зі складними завданнями з обробки даних. Крім того, вдосконалені функції розумно оптимізують енергоефективність для інтенсивних робочих процесів, щоб забезпечити більш швидкий відгук комп'ютера.
Носіть із собою легкість, досягайте більшого за будь-яких умовВідчуйте мистецтво мобільності завдяки витонченому і тонкому профілю ThinkBook 16 Gen 8. Його легкий алюмінієвий корпус і модульна конструкція забезпечують надзвичайну міцність, а також гнучкість для роботи в найрізноманітніших умовах. Майже безмежні рамки збільшують простір на екрані, гарантуючи, що кожна презентація або сеанс потокового передавання даних буде вражаючою.
Приголомшливе зображення, чудовий звукНасолоджуйтеся приголомшливою чіткістю зображення на 16-дюймовому ноутбуці ThinkBook Gen 8, який постачається з додатковим сенсорним екраном. Велика площа екрану та яскраві контрастні кольори дарують унікальну візуальну насолоду, а технологія Dolby Audio™ забезпечує збагачений звук. Крім того, він має сертифікат TÜV Eyesafe, що гарантує захист від надмірного навантаження на очі.
Стала потужність для комфорту без зусильУ ноутбуці ThinkBook 16 Gen 8 пріоритетом є комфорт користувача поряд із високою продуктивністю. Його вдосконалена клавіатура має точно вирівняні клавіші, що забезпечують ергономічний і тактильний дотик. Крім того, він витримує випадкові пролиття рідини для підтримки стабільної продуктивності та має сертифікат ENERGY STAR 9.0, що дозволяє знизити експлуатаційні витрати.
Безмежні можливості для розумної роботиНезалежно від того, де ви працюєте - в офісі чи в дорозі, цей потужний пристрій пропонує широкі можливості для розширення завдяки великому об'єму пам'яті та накопичувачам. Широкий вибір портів дозволяє без зусиль передавати файли та надавати спільний доступ до екрану без затримок. Крім того, безшовне з'єднання та технологія шумозаглушення гарантують безперебійну онлайн-співпрацю, зменшуючи динамічні відволікання.
Впевнено захищайте свою цифрову конфіденційністьПосильте свою цифрову безпеку з ноутбуком ThinkBook 16 Gen 8. Модуль Trusted Platform Module (fTPM) забезпечує надійне шифрування даних. Додатковий зчитувач відбитків пальців Match-on-Host (MOH), інтегрований у кнопку ввімкнення, забезпечує швидкий і безпечний вхід у систему та миттєве завантаження. А шторка конфіденційності веб-камери додає додатковий рівень захисту.
СталістьОсновна мета - надавати розумні технології, які будують світле, більш стійке майбутнє для наших клієнтів, спільнот і планети в цілому. Саме тому ми прагнемо отримати провідні галузеві маркування та сертифікати, які демонструють нашу відданість принципам сталого розвитку в дизайні продукції. Разом ми можемо побудувати розумніше майбутнє для всіх.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 356 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Висота | 17.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 253.5 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | NumberPad;алюмінієвий корпус |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;з металевим |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 50 556 ₴










