Стильний дизайн від краю до краю робить монітор Iiyama ProLite XUB2492QSU-B1 з роздільною здатністю WQHD (2560x1440) ідеальним для встановлення декількох моніторів. Технологія IPS-панелі забезпечує точну і стабільну передачу кольору з широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц і функція FreeSync забезпечують миттєве і відчутне поліпшення плавності зображення. Високі показники контрастності та яскравості означають, що монітор забезпечить відмінну продуктивність під час роботи з фотографіями та веб-дизайном. Оснащений динаміками, концентратором USB 3.2, гніздом для навушників, роз'ємами HDMI і DisplayPort, функцією зменшення синього світла для зниження стомлюваності очей і ергономічною підставкою з регульованою висотою 150 мм для оптимального комфорту користувача, цей 24'' монітор є чудовим вибором як для багатомоніторних конфігурацій, так і для офісних додатків.
Роздільна здатність WQHD
Матриця з роздільною здатністю WQHD 2560 x 1440p готова відобразити картинки великого розміру та роздільної здатності. Екран вміщує на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів.
IPS Technology
IPS дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами і точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для додатків по роботі з кольором.
Частота оновлення 100 Гц
Частота оновлення 100 Гц означає підвищену плавність зображення. Це означає, що мерехтіння зменшується, а отже, і втома очей стає менш помітною. Збільшення частоти також означає більш плавні переходи між контрастними кольорами, більш плавні сцени руху як у фільмах, так і в іграх, і навіть зменшення мерехтіння курсору миші.
Has + Pivot
Підставка, що налаштовується за висотою (HAS, Height Adjustable Stand), дає змогу обирати ідеальне положення для екрана, для максимального комфорту користувача під час роботи, що не тільки позитивно впливає на здоров'я, а й збільшує продуктивність праці. Можливість обертання екрана означає, що ви можете змінювати положення екрана: зі стандартного альбомного в портретне. Це дуже корисна опція, що полегшує роботу з великими таблицями або текстами.
Технології Flicker free і Blue Light
Остаточне рішення для комфорту і здоров'я ваших очей. При використанні електричного струму усувається мерехтіння екрану. Функція Blue Light Reduction дає змогу легко зменшити яскравість і колірну температуру, знижуючи кількість синього світла та зменшуючи втому очей після роботи за екраном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Висота видимої зони | 296 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.206 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор;гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;вертикальні;до 10000 грн |
| Технології поліпшення зображення | blue light;Flicker Free |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 0.5мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 527 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 8 771 ₴










